Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Електронні сервіси

Оголошення

Увага! Літературний конкурс «Жіночі посмішки!»

Увага! Літературний конкурс «Жіночі посмішки!»

Запрошуємо творчо обдарованих членів та друзів Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» взяти участь в літературному конкурсі веселих мініатюр «Жіночі усмішки». Роботи на участь у конкурсі подаються до 15. 03. 2021 р.

Запрошуємо творчо обдарованих читачів взяти участь в літературному конкурсі «Людина. Доля. Епоха. »

Запрошуємо творчо обдарованих читачів взяти участь в літературному конкурсі «Людина. Доля. Епоха. »

Увага! Запрошуємо творчо обдарованих читачів взяти участь в щорічному літературному конкурсі духовно-філософської та громадянської поезії (прози) «Людина. Доля. Епоха.» Конкурс проходить з лютого по червень 2021 року. Номінації конкурсу: «Поезія»; «Проза. Малі жанри»

Запрошуємо взяти участь у флешмобі до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки!

Запрошуємо взяти участь у флешмобі до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки!

Запрошуємо взяти участь у флешмобі до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки! Долучайтеся, друзі! Читачі Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського із задоволенням читають вірші славетної поетеси…

«Бібліотека частково обслуговує читачів з 25 січня»

«Бібліотека частково обслуговує читачів з 25 січня»

Шановні читачі! Бібліотека знову частково обслуговує відвідувачів. Прохання дотримуватися санітарних норм: маска, рукавички, обробка рук санітайзером. Чекаємо вас в бібліотеці з 25 січня здоровими.

Конкурс! «Світ у дитячих руках»

Конкурс! «Світ у дитячих руках»

Запрошуємо юних художників, письменників, музикантів взяти участь в щорічному дитячому творчому конкурсі «Світ в дитячих руках» Присвячений 30-річчю незалежності Укаїни! Конкурсні роботи приймаються до 20 квітня.

marker Інформаційний сайт ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського ЦБС Шевченківського району міста Харкова вітає Вас.

marker Мета даного інтернет - ресурсу - познайомити жителів міста, а також всіх, хто цікавиться , з роботою публічних бібліотек Харкова.

marker На сторінках сайту Ви дізнаєтеся про роботу Центральної міської бібліотеки та її філій, почерпнете безліч корисної та цікавої інформації про літературне життя міста, книжкові новинки.

marker Для оперативного отримання інформації Ви можете скористатися Віртуальної довідкової службою.

markerЦМБ імені В. Г. Белинского тісно співпрацює з Міжнародною програмою "Бібліоміст".

marker У 2010 році наша ЦБС стала переможцем конкурсу програми "Бібліоміст" "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет", всі бібліотеки оснащені новим комп'ютерним обладнанням, доступ до Інтернету надається безкоштовно!

marker У 2011 році, до 200-річчя В. Г. Белинского ЦМБ проводить "Міський щорічний літературний конкурс духовно-філософської та громадянської поезії (прози)" Людина, доля, епоха ... "імені В. Г. Белинского"​​. З 2012 року Конкурс стає міжнародним. У 2013 році до номінацій "Поезія" та "Проза" додалася номінація "Моє місто" (до 70-річчя визволення м Харкова).

markerЗ 2016 року на сайті представлений Корпоративний електронний каталог Публічних бібліотек міста Харкова "PubLibNet". До Ваших послуг інформаційні ресурси Інтернет, підготовлені нашими співробітниками: електронні бібліотеки, інтернет-періодика.

markerУ 2017 році сайт ЦМБ Бєлінського став переможцем в номінації "Кращий сайт районноой / міської централізованої бібліотечної мережі (ЦБС)" в конкурсі Української бібліотечної асоціації

marker Заходьте, дивіться, читайте, вивчайте, користуйтеся нашими ресурсами!

marker Сторінки сайту безперервно змінюються, з'являються нові функції і послуги, завдяки яким полегшується робота співробітників бібліотек і підвищується рівень обслуговування відвідувачів.Останні новини

Чистий промінь Лесиного слова

Леся Українка — видатне явище не лише в українській, а й світовій культурі. Живлющим джерелом її різножанрової творчості була віра в Україну та глибинна любов до свого народу. І сьогодні, коли вся Україна відзначає 150-річчя від дня народження Лесі Українки, читачі ЦМБ Бєлінського із задоволенням читають вірші славетної поетеси…
Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира...

150 років тому, 25 лютого народилася дівчинка, яка змінила українську літературу. Звали її Лариса Петрівна Косач. Але весь світ знає її як Лесю Українку.
«Малювати було для нього настільки ж природно, як дихати»

25 лютого, 180 років тому, народився дивовижний, художник П'єр Огюст Ренуар. Він належав до найніжнішого і романтичного напрямку в мистецтві-імпресіонізму. Дуже емоційний та щирий, він й жив так, як писав: терпіти не міг теорій мистецтва та «інтелектуалів», був байдужий до багатства й слави, політика для нього була справою другорядною та не вартою уваги...


Cвіжа преса

Статті про Харків і області

Враження про прочитані книги

Гиевка. Что день грядущий ей готовит?

Нина Спасская Умирает уникальная княжеская усадьба Святополк-Мирских Гиевка, на юго-восточной окраине Люботина, в 25 километрах от Харькова. Тихо и...
«Це було у кам’яну добу»

     Твори, що увійшли до збірки «Це було у кам’яну добу», належать до золотого фонду пригодницької літератури. Всесвітньо відомі автори майстерно у найменших дрібницях відтворюють спосіб життя людини кам’яної ...

На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2021