Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Моя країна – Україна!»

Викладачі ДМШ №13ім.М.Коляди: Юлія Пігар, Світлана Коленцева та Маріанна Фіщенко Дитячий вокальний ансамбль «Фантазія»
25 серпня 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського з великим успіхом пройшов святковий літературно-музичний вечір під назвою «Моя країна – Україна!», що був присвячений 25-річчю від Дня Незалежності України.
У святковому літературно-музичному вечорі «Моя країна – Україна!» приймали участь відомі харківські поети, письменники, співаки та музиканти.
Символічно було те, що святковий вечір «Моя країна – Україна!» відкрили учасники дитячого вокального ансамблю «Фантазія» – талановиті діти, що народилися вже в вільній незалежній Україні! Вони подарували присутнім чудову вокально-танцювальну композицію «Діти України».

Учасники святкового вечора «Моя країна – Україна!» Авторка-виконавиця Валентина Шевченкоо та поетеса Ніна Лебеденко

Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського завжди підтримує талановиту молодь Харкова, з великим задоволенням співпрацює з молодими поетами та письменниками… Тому і відгук читачів бібліотеки та відвідувачів літературно-музичної вітальні "Слобожанщина" на виступ молодої обдарованої харківської поетеси Міли Машнової  був дуже теплим та доброзичливим.
Давні друзі Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського – викладачі та вихованці дитячої музичної школи №13 ім. М. Коляди та центру дитячої та юнацької творчості №1 Шевченківського району – теж презентували присутнім свої цікаві музичні дарунки…  

Керівник ансамблю «Фантазія» Ольга Цехмістро з вихованцями Поет Іван Корж з молодою поетесою Мілою Машновою

У святковому літературно-музичному вечорі "Моя країна – Україна!" приймали участь і відомі харківські поети – Іван Корж, Леонтина Красношапка, Ніна Лебеденко, Любов Філенко, Людмила Линдюк-Єлісеєва…  Вони читали свої вірші, що були присвячені Україні, Слобожанщині, рідному Харкову і були написані у різні роки, але усі вони викликали у присутніх калейдоскоп позитивних почуттів, живу зацікавленість та справжню насолоду.
Відомі харківські автори-виконавці Валентина Шевченко та Сергій Мерчанський подарували відвідувачам літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» свої веселі гуморески та жартівливі пісні.

Вдячні слухачі вітали талановитих учасників святкового вечора, довго спілкувалися з ними, дякували за добрий настрій, дарували квіти… 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024