![Літературний вечір «Журба і радість Олександра Олеся» в бібліотеці-філії №22](/content/images/upload/news_1669_1.jpg)
![Воблая Людмила Іванівна читає вірші Олександра Олеся](/content/images/upload/news_1669_2.jpg)
Олександр Олесь – поет-лірик, якого Україна чекала ще з часів Тараса Шевченка. Йому не довелося завойовувати своєї поетичної слави – вона прийшла до нього одразу після виходу його першої збірки поезій.
Присутні познайомилися з трагічним життям і дуже світлою творчістю поета, подивилися відеопрезентацію, послухали пісні на його вірші у виконанні Дмитра Гнатюка, Ніни Матвієнко та інших. Вірші Олександра Олеся прочитала Воблая Людмила Іванівна. Слухачі дізналися багато нового і цікавого про видатного українського поета, зацікавилися його поезією, взяли в бібліотеці збірки його творів.