Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Бібліотечний копірайтинг: ВАУ»

 Хвалимося!

У нас в Центральній міській бібліотеці, в перший день весни стартував двотижневий тренінг «Бібліотечний копірайтинг: ВАУ» з енергійною і чарівною тренерка, головою громадської організації «Вік можливостей» Ліліанна Семенюта.
 
І закрутилося!
Під час наших зустрічей в читальній залі були порушені всі правила: учасниці бігали, розмахували руками, рухали меблі, голосно розмовляли, перекрикували одне одну і навіть голосно сміялися.
В результаті мозкового штурму згенерували три ідеї:
1. Як отримати мультимедійну техніку для філії № 22.
2. Як залучити фінансування і зробити регулярним поповнення брайлевского фонду бібліотеки-філії № 17 для сліпих.
3. Як створити "нічну бібліотеку" на базі ЦМБ ім. Бєлінського.
 
Подивилися на нашу роботу очима читача. Вирішили: сайт потребує оновлення, оптимізації і нового диздизайну. Вже працюємо над новим виглядом нашого інтернет-представництва.
Підрахували: за час тренінгу 10 наших учасниць написали — легко і натхненно — більше 40 різних за жанром текстів. Як розкрилися і розцвіли наші таланти !!
 
Заключний день тренінгу, а прощатися не хочеться. Та хіба ми прощаємося?! Ми, натхненні одна одною та збагачені ідеями, йдемо на робочі місця, щоб втілити те, що придумали.
 

Усі працюють І знов МИ!

Що заберемо з собою?
Цікаві щирі тексти, написані дівчатками. Веселу та творчу групу в ФБ. Нові знання про себе і колег, сміливість творити, список проектів, які чекають старту.
 
Що треба робити?
Оновити і освіжити сайт ЦМБ ім. Бєлінського, підтримувати інформаційну наповненість ФБ-сторінок, не боятися, посміхатися, мріяти і діяти.
 
Дівчата наші бібліотечні — мрійниці. Але ми в вас віримо. Що там великі говорили? «Дорогу здолає той, хто йде», «Ще не всі колеса винайдені: світ занадто дивний, щоб сидіти склавши руки»
 
Відгук Ліліанни Семенюти
Курс закінчується і залишаються фотографії, почуття радості від причетності до змін і відгуки ... Ось такі, наприклад:
"Ліліанна! Дякую за те, що сколихнули наше "болото"...
"... Колективний розум згенерував безліч інетересних ідей"
"Тренінг допоміг розкрити і показати свої таланти"
".. Головний позитивний момент — «чарівний стусан»
".... Море позитива, змінилося ставлення до себе, до роботи, до оточення. З'явилося багато планів, захотілося змінити себе, своє життя ..."
 
Давно мріяла опинитися серед книг і берегинь знань. Всесвіт давно про це знав і тільки зараз вирішив познайомити мене з Марією Юдіною, прискорювачем бібліотекних змін — так народився наш курс. Ми говорили про копірайтинг і віру в себе, про контент і самооцінцку, про жанри і стилі, про саморелізацію. Ми придумали кілька відмінних проектів по залученню аудиторії, розробили шляхи реалізації, але головне: учасниці заново познайомилися одна з одной! Працюючи багато років, ми не знаємо тих, з ким зустрічаємося на робочому місці. Приголомшливі унікальні особистості! Талановиті! Закохані в Книгу і Читача/читачку !!!
 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024