Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"Пізнай самого себе"

Ми починаємо Новий 2018 рік у  Міжнародному жіночому клубі духовного спілкування " Лада" із зустрічі з практикуючим психологом Надією Володимирівною Новгородовою, яка 13 січня 2018 року провела цікаву бесіду-тренінг "Пізнай самого себе". "Звичайно, - говорить Надія Володимирівна, - зараз досить літератури з психології і багато з Вас її читають, але ми вирішили, що такі зустрічі в Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського будуть не зайвими, тому що за великим рахунком головною метою нашого життя є прагнення розібратися в собі, пізнати себе. І неважливо, чи усвідомлюємо ми цю мету. Життя все одно веде усіх нас до неї і примушує розбиратися в собі, доки ми цього не зробимо.Зрозуміти СВОЇ істинні бажання, знайти СВІЙ шлях,  яким потрібно пройти саме нам, щоб відчувати задоволення від СВОГО життя. Навчитися розуміти навколишній світ можна  тільки розуміючи себе істинного.

Психолог Надія Новгородова Тренінг «Пізнай самого себе…»

Цей шлях важкий. Але  яким прекрасним і насиченим стає життя, коли в ньому з'являється  ЯСНІСТЬ і ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ. У наших силах зробити своє життя щасливіше, повніше, цікавіше. І чим більше буде серед нас таких людей, тим чистіше і досконаліше буде наше суспільство, наша країна і наша планета.

Усі ми хочемо жити у мирі, творенні, процвітанні. За нас цього ніхто не досягне, тільки ми самі можемо поліпшити своє життя, місто, країну і навчити наших дітей продовжувати шлях творення. Але витік цього шляху в кожному з нас. Спробуємо?.."

Зустрічі з відомим харківським практикуючим психологом Надією Володимирівною Новгородовою завжди цікаві членам Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування " Лада", читачам і гостям Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського. Ось і сьогодні вони довго спілкувалися з Надією Володимирівною, ставили їй багато питань, дякували за таку потрібну роботу.


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2021