Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді»

«Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді» «Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді» 30 травня 2018 року в ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського зібралися провідні фахівці публічних бібліотек міста Харкова на семінар «Нове обличчя бібліотек - Нові послуги громаді». Програма була насиченою і цікавою.

Своїм виступом «Сучасні бібліотеки: нові формати розвитку» задав тон Олег Володимирович Соцков, методист сектора інновацій та професійного розвитку ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

«Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді» «Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді»

З підсумками соціологічних досліджень познайомили Ірина Анатоліївна Карнаух, головний бібліотекар науково-методичного відділу ХДНБ ім. В. Г. Короленка (Дослідницький проект «Інформаційні потреби і запити користувачів ХДНБ ім.В.Короленка з позиції моніторингу»: організація, методичне забезпечення, PR - компанія, результати) і Олена Олександрівна Адайкіна, зав. відділом обслуговування ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського («Хто Ви, наш шановний читач?» Підсумки анкетування бібліотек ЦБС Шевченківського району).

 

«Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді» «Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді»

Про нові цікаві проекти розповіла Валентина Михайлівна Лупіцька, зав. сектором прогнозування та інновацій ХОБ для дітей «Проектна грантова діяльність, як фактор розвитку бібліотеки і стимул розширення спектра бібліотечних послуг: з досвіду роботи ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей».

На закінчення співробітники ЦБС Немишлянського району Ганна Обідіхіна і Вікторія Бандурко поділилися своїм досвідом «Як приручити Instagram: поради для бібліотекарів».

«Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді» «Нове обличчя бібліотек — нові послуги громаді»

Семінар пройшов плідно.

Обмін думками та підведення підсумків було живим.

Ніхто з присутніх не залишився байдужим.

Дякую колегам за активну участь.

 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024