Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

“Жіночий погляд”

Надія Новгородова – керівник сектору «Жіночий погляд» Члени жіночого клубу «Лада» на зустрічі з психологом13 січня 2019 року в Центральній міській бібліотеці ім.В.Г.Бєлінського відбулося засідання сектору “Жіночий погляд” Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”.

Сектор “Жіночий погляд” веде велику роботу з надання дієвої допомоги жінкам. У цьому секторі працюють висококласні фахівці (юристи, психологи, соціологи), які планують та здійснюють різноманітні зустрічі, тренінгі, індивідуальні бесіди…

Сьогодні планову зустріч з членами Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада” провела досвідчений практикуючий психолог Надія Володимирівна Новгородова.

Зустріч з жінками Надія Володимирівна провела у формі щирої бесіди. Досвідченому фахівцеві дуже швидко вдалося зняти напругу аудіторії, змусити абсолютно усіх присутніх підключитися до роботи. Усі жінки залюбки відповідали на запитання Надії Володимирівни, активно працювали з тестами, приймали участь у рольових іграх…

Ця зустріч одна із запланованих зустрічей з циклу під загальною назвою “Знакомясь с самим собой…”. До цього циклу заплановано включити бесіди, лекції та зустрічі з провідними фахівцями нашого міста, які навчатимуть жінок ретельно прислухатися до потреб свого організму, боротися з поганими звичками, приймати і любити себе…

Надія Володимирівна Новгородова, як керівник сектору “Жіночий погляд” Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”, дуже серьозно ставиться до проблем сучасної жінки, і тому вона намагається запрошувати до жіночого клубу для консультацій найкращих фахівців Харкова.

Головне завдання таких спілкувань – це вчасне виявлення гострих психологічних проблем жінок, членів Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”, підтримати їх та надати їм вчасну професійну допомогу.


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!

Вибори 2019. Переселенці мають бути почуті на виборах Президента України 31 березня 2019 року
Наші фотографії
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2019