Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Леонтина Красношапка в Літературно-музичної вітальні «Слобожанщина»

Леонтина Красношапка в Літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» В Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського з 1993 р. веде свою роботу літературно-музична вітальня «Слобожанщина», яка стала творчим майданчиком для талановитих харків’ян. Вже 28 років кожного четверга на відвідувачів літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» чекають цікаві зустрічі з відомими митцями нашого міста, творчі зустрічі та вечори, концертні програми, персональні виставки художників Харківщини, зустрічі з творчою молоддю та провідними фахівцями…

Сьогодні життя внесла свої корективи у роботу бібліотек, але ми продовжуємо працювати и створюємо для вас віртуальну версію роботи літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» і пропонуємо вам зустріч з відомою харківською поетесою, письменницею та перекладачкою Леонтиною Красношапкою.
Леонтина Красношапка добре відома читачам Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського. Талановита літераторка багато разів виступала з творчими вечорами, брала участь у святкових концертних програмах, ставала переможницею щорічного літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха.», який проводить наша бібліотека при підтримці міського департаменту культури.
До 70-річного ювілею Леонтини Красношапки з друку вийшла її нова збірка ліричної поезії «Нестримна часу течія…», на яку так довго чекали численні шанувальники талановитої поетеси. 
Рокам не підвладна її сонячна посмішка, як завжди несе Леонтина людям добро, її поезії не тільки огортають теплом, а й примушують думати та діяти… На вірші обдарованої жінки написано багато пісень відомими харківськими композиторами («Березневий сніг» сл. Леонтини Красношапки, муз. Андрія Єфімова, солістка Людмила Шевченко та «Аметистове намисто» сл. Леонтини Красношапки, муз. Сергія Золоторьова, солістка Людмила Шевченко). Її пісні живуть своїм життям – лунають з творчих майданчиків нашого міста та дарують радість і надію… 
Бажаємо усім приємної зустрічі з талановитою поетесою і сподіваємося на те, що невдовзі Леонтина Красношапка проведе для шанувальників поетичного слова свій творчий вечір, як завжди в нашій затишній бібліотеці. 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 096-860-08-20.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024