Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Вечір поезії в Міжнародному жіночому клубі духовного спілкування «Лада»
 
Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» плідно працює в Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського з 2008 року. За цей час друзями та партнерами клубу стали заклади культури і освіти Харкова. 
Багаторічна творча дружба та плідна співпраця пов’язує Міжнародний жіночий клуб духовного спілкування «Лада» з Харківською обласною організацією Національної спілки письменників України. За десять років співпраці було проведено багато сумісних творчих заходів – це і літературно-музичні вечори, і літературні зустрічі, цікаві святкові програми і презентації літературно-художнього альманаху «Я – жінка…».
 
Ось і 21 грудня поетеси Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» зібралися  в приміщенні Харківської обласної організації Національної спілки письменників України і провели цікавий поетичний вечір під назвою «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…». 
 
Поетичний вечір відкрила президент Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» Ганна Абрамова, яка привітала присутніх зі святами, побажала здоров’я та творчого натхнення.
Свої нові вірші читали відомі харківські поетеси: Ольга Андрус, Валерія Білоус, Ніна Лебеденко, Леонтина Красношапка, Лариса Медуха…
Цього зимового вечора в приміщенні Харківської обласної організації Національної спілки письменників України царювала атмосфера добра та любові, а усі присутні були в захваті від чудової поезії талановитих жінок Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада».
Поетичний вечір «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» добіг свого кінця, але добрий настрій та пам’ять про цікаві зустрічі залишаться з нами…

Президент Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» Ганна Абрамова Поетеса Тая Каурі Поетеса Валерія Білоус


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024