Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Покров святий, дай сили Україні»

Виставка дитячих малюнків
до дня українського козацтва та дня захисників і захисниць України
Харків – Ужгород 17-18 жовтня 2022 р.

До виставки новинок української літератури долучають свої твори і харківські літератори Виставка дитячих малюнків «Покров святий, дай сили Україні»

Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського до дня українського козацтва та дня захисників і захисниць України 17 жовтня 2022 р. підготувала та відкрила в Ужгороді виставку дитячих малюнків «Покров святий, дай сили Україні». Захід відбувся в приміщенні Центральної міської бібліотеки Ужгорода.
Цей захід, познайомив читачів та гостей Центральної міської бібліотеки Ужгорода з цікавими роботами обдарованих вихованців дитячої художньої школи міста Південне Харківської області. Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського багато років плідно співпрацює з викладачами та учнями художньої школи – проводить тематичні виставки, конкурси, вікторини. Юні художники беруть участь в оформленні святкових заходів та літературно-художніх видань нашої бібліотеки. 

Розповідь головного бібліотекаря ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського Ганни Абрамової про творчу співпрацю з дитячою художньою школою міста Південне Читачі та гості Центральної міської бібліотеки Ужгорода в захваті від робіт юних художників

Війна зруйнувала все – і нашу цікаву роботу, і наші творчі плани, але усі українці і дорослі, і малі щодня працюють, наближаючи час нашої перемоги. 
Вихованці дитячої художньої школи міста Південне вкладають в свої малюнки частинку свого серця, безкінечну любов до України, велику вдячність нашим захисникам і щиру віру в нашу перемогу!  
Центральна міська бібліотека Ужгорода стала не тільки місцем дистанційних зустрічей з поетами та письменниками Слобожанщини, а й і творчим майданчиком для обдарованих дітей Харківщини де вони можуть представити на огляд широкого загалу свої цікаві роботи – малюнки, вишиванки, петриківський розпис, вироби з природних матеріалів.

ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського вітає колег з 120-річчям від дня створення Центральної міської бібліотеки Ужгорода У кожному дитячому малюнку мрія про перемогу

18 жовтня 2022 року о 13-00  Презентація  виставки дитячих малюнків «Покров святий, дай сили Україні» до дня українського козацтва та дня захисників і захисниць України вихованців дитячої художньої школи міста Південне. У рамках презентації були продемонстровані відеоматеріали про роботу дитячої художньої школи та про місто Південне у довоєнні часи.
У відкритті виставки дитячих малюнків «Покров святий, дай силу Україні» взяли участь провідні художники Ужгорода, поети та письменники Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, представники культурно-освітніх установ і громадськості.
Ми віримо в те, що виставка дитячих малюнків «Покров святий, дай сили Україні» ще більш згуртує та об’єднає усі регіони нашої країни, а наш Харків в найближчий час прийматиме у себе талановитих дітлахів Закарпаття.


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024