Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Шевченко. Сучасна біографія»

«Шевченко. Сучасна біографія»

#Читай_українське #Читай_українською. Так зветься міні-проєкт популяризації українських книжок і книг українською мовою бібліотеки-філії № 22 ЦБС Шевченківського району міста Харкова. 
До дня народження Т. Г. Шевченка наша бібліотека презентує книгу «Шевченко. Сучасна біографія», яку випустило видавництво «Дух і Літера» у серії «Постаті культури». Автором сучасної біографії поета став Станіслав Росовецький
Для шанувальників Тараса Шевченка ця книжка стане джерелом щирих співпереживань, несподіваних біографічних відкриттів, естетичної насолоди від доторку до творів митця. Читач має можливість побачити іншого Шевченка. Не хрестоматійного культового поета, а реальну людину.
Розглядаючи реальні факти Шевченкової біографії,  кожний розділ автор закінчує екскурсом у міфологію і фейки та розвінчує їх.

«Шевченко. Сучасна біографія»

Тарас Шевченко – великий син України, гордість і слава наша. Творчість Тараса Шевченка є нашим національним золотим скарбом, святим фондом духовності.
Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно писавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії. Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчика колись стануть називати кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати премії? За своє коротке життя, а прожив він 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свободи, миру і поваги, простих людських цінностей.

«Шевченко. Сучасна біографія»

Творчий спадок Тараса Шевченка – великий і багатосяжний. Він написав понад 240 поетичних творів – віршів, балад, поем, драму «Назар Стодоля» та дві незавершені драми, а також близько двадцяти повістей (частинка яких втрачена), кілька публіцистичних та літературно-критичних праць, підготував буквар для народних шкіл.
Скільки б років не пройшло, не вгасає інтерес до творчої спадщини нашого Кобзаря. І наша бібліотека намагається підтримувати цей інтерес. До цієї дати в бібліотеці – філії № 22 була організована виставка однієї книги, присвячена всесвітньо відомій книзі Т. Г. Шевченка «Кобзар». 
Бажаєте ознайомитися з книгою Станіслава Росовецького «Шевченко. Сучасна біографія»?
Хочете перегорнути сторінки творів Великого Кобзаря?
Чекаємо на вас в бібліотеці № 22 за адресою вул. Клочківська, 261 з понеділка по середу з 10-30 до 14-00. 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024