Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій»

«Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій»

4 травня 2023 року співробітники Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського взяли участь у «Онлайн-навчанні керівників та фахівців закладів культури з питань психологічної підтримки населення та кризових комунікацій з населенням, яке постраждало від бойових дій».
Організатори: Департамент культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, Центр безпекових і суспільних студій Національного університету «Києво-Могилянська академія»

«Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій»

Наталія ЗАРЕЦЬКА, військовий психолог, керівник «Центру безпекових і суспільних студій НаУКМА» докладно, з прикладами висвітлила такі нагальні питання: 
- Психологія війни: війна як реальність; 
- Відчуття безпеки в умовах війни; 
- Всобисте сприйняття війни: що потрібно, що отримуємо; 
- Допомога людині у сприйнятті війни як реальності: важливість психологічної допомоги; 
- Ізоляція: види ізоляції та реагування людської психіки на перебування в умовах ізоляції; 
- Діти та підлітки в умовах ізоляції; 
- Постізоляційна декомпресія: шляхи подолання та інші.
Навчання своєчасно та корисно. 

«Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій» «Онлайн-навчанні з питань психологічної підтримки населення, яке постраждало від бойових дій»


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2023