Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«Читання в родинному колі»

«Читання в родинному колі» «Читання в родинному колі»

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
До Міжнародного дня сім’ї бібліотека сімейного читання № 11 пропонує до уваги читачів віртуальну книжкову виставку-пропозицію «Сімейне читання».
Сімейне читання було популярним ще за часів античності. Політик і письменник Марк Порцій Катон Старший (234–149 рр. до н. е.) читав своєму синові написаний  ним перший прозаїчний історичний твір латинською мовою «Витоки».

«Читання в родинному колі» «Читання в родинному колі»

В освічених сім’ях читання вголос побутувало як в Стародавній Греції та Стародавньому Римі, так й у середньовічній Європі. Розквіт сімейного читання припадає на XVIII –ХІХ ст. Читання в колі родини, зокрема релігійних текстів, було звичним заняттям. Тарас Шевченко згадував, як його освічений дід Іван регулярно читав релігійну книгу своїй родині і гостям. Формування світогляду Івана Нечуя-Левицького, Максима Рильського та багатьох інших видатних українських письменників відбувалося під впливом сімейного читання.
Завдяки сімейному читанню дітям у ненав’язливій формі прищеплюються звичка до регулярного читання і потяг до нової інформації, а відтак до бібліотек, вміння розмірковувати, вибудовувати власну точку зору, комунікаційні навички. У сім'ї формується єдиний погляд на життя, спільний пошук шляхів вирішення складних світоглядних питань, читацький смак та переваги. 
Запрошуємо вас завітати до бібліотеки-філії № 11, щоб обрати книги для читання в родинну колі. 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024