Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

«День знань з бібліотекою»

«День знань з бібліотекою» «День знань з бібліотекою»

Свято першого вересня або «День знань» завжди є особливим для кожного школяра і вчителя в Україні. Це день, коли починається новий навчальний рік, а разом з ним - надії, мрії та бажання досягти нових вершин. 
У цьому році маленькі читачі Бібліотеки сімейного читання мають можливість познайомитися з тим, як святкують перший день навчального року їх однолітки в Європі, Америці та Азії. Наш інформаційний мікс «День знань в інших країнах світу» розповів про традиції та особливості цього дня в різних куточках нашої планети. Ми хочемо розширити світогляд наших маленьких читайликів та показати, що прагнення до знань є універсальним значенням, яке об'єднує дітей усього світу. 

«День знань з бібліотекою» «День знань з бібліотекою» «День знань з бібліотекою» «День знань з бібліотекою»

Однак головна зірка святкового дня виставка-панорама «Знання - це скарб, а книга - ключ до нього». На виставці представлені найновіші енциклопедії та довідники з різних галузей знань. Діти мають можливість познайомитися з сучасними виданнями, які цікаво і доступно розповідають про останні досягнення в науці, техніці та культурі.

«День знань з бібліотекою» «День знань з бібліотекою»

Особлива увага - довідковим виданням про Україну. Свідомість молодого покоління українців про важливість знань є запорукою майбутнього розвитку нашої країни. І книги відіграють невід'ємну роль у цьому процесі, надаючи дітям можливість розширювати знання та відкривати для себе багато нового.
Свято, звісно ж, не обійшлося без подарунків. Кожен маленький читач, який завітав до бібліотеки, отримав вітальну листівку та закладки для книг і підручників. Маємо надію, що це свято залишить не лише приємні спогади, а й буде мотивувати дітей до активного читання та навчання. 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024