Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Центральна міська бібліотека
ЦБС Шевченківського району м. Харкова

«Ліон Фейхтвангер – майстер історичного інтелектуального роману»

«Леон Фейхтвангер – майстер історичного інтелектуального роману»«Леон Фейхтвангер – майстер історичного інтелектуального роману»«Леон Фейхтвангер – майстер історичного інтелектуального роману»

7 липня відзначається 140-річчя від дня народження Ліона Фейхтвангера – німецького письменника. Він започаткував жанр інтелектуального історичного роману. Головним об’єктом досліджень у творчості Фейхтвангера були шляхи, перспективи та рушійні сили соціальних змін, свідком яких він був.
До ювілею письменника у Бібліотеці сімейного читання відбувся перегляд відеопрезентації «Ліон Фейхтвангер – майстер історичного інтелектуального роману» про життя і творчість письменника. Також в бібліотеці працює книжкова виставка «П’ять найцікавіших творів Ліона Фейхтвангера», читачі можуть познайомитися з нею і прослухати рекомендаційний огляд літератури.
Ліон Фейхтвангер походив із заможної єврейської сім’ї і був старшим із дев’яти дітей. Він отримав різнобічну і глибоку освіту. Автор досить рано зацікавився античністю і єврейською історією. Це визначило тематику значної кількості його творів. 
«Я ніколи не збирався зображати історію заради неї самої» – казав письменник. У своїх творах, він бачив і зображував зіткнення ідей, боротьбу за них і наслідки, що глибоко впливали на соціальні конфлікти сучасного суспільства. У пізній період його творчості, переважає історичний роман. «Єврей Зюсс», «Потворна герцогиня», «Іспанська балада», «Родина Оппенгеймів» та інші. В роки Другої світової війни, письменник створив найкращі свої твори. Він – один з тих німецькомовних авторів, чиїми книгами зачитуються у всьому світі і сьогодні.


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Харкова

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 096-860-08-20.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ЦБС Шевченківського району м. Харкова
2011-2024