Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Центральна міська бібліотека
ЦБС Шевченківського району м. Харкова

«Друга світова. Пам'ять поколінь»

Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій

9 травня - День Перемоги - свято особливе, це нагадування про великий подвиг дідів і прадідів, які дали нам шанс просто жити. Давайте пам'ятати про те, якою ціною була завойована Перемога. Подвиги старших поколінь - безсмертна спадщина молодих. І ніколи не зітруться в нашій пам'яті славні імена тих, хто безстрашно йшов назустріч зі свинцевою зливою, звільняючи батьківську землю, рятуючи від фашистського ярма народ нашої країни. Імена героїв будуть вічно сяятиме в героїчному літописі нашої країни, являючи новим і новим поколінням приклад великої любові до Батьківщини.

Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій 7 травня 2015 року у бібліотеці-філії № 11 сімейного читання пройшло свято «Друга світова. Пам'ять поколінь». У святі взяли участь хлопці третіх класів школи № 29. Почалося воно з відкриття виставки творчих робіт «Слава, якої не буде забуття». Малюнки виконані гуашшю, пастеллю, кольоровими олівцями. Юні автори щедро діляться своїм відчуттям Перемоги.
Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Ми почули про війну, вустами сучасної дитини, яка розуміє, що таке війна, скільки горя вона принесла, і який подвиг здійснили ті, хто зумів перемогти фашизм.
У святі взяли участь хлопці 3а класу школи № 29. Діти склали композицію з фотографій своїх родичів, які пройшли війну. У кожної родини своя пам'ять про ту війну: стороною вона не обійшла нікого. У кожному будинку - своя військова історія і свій домашній військовий музей. У сімейних альбомах зберігаються пожовклі фотографії родичів, трикутники фронтових листів, похоронки, повідомлення про зниклих безвісти.
 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Харкова

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 096-860-08-20.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ЦБС Шевченківського району м. Харкова
2011-2024